Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая

Максим

maks_1778

Статус: пользователь

Произведений: 1

Бездна

Комментарии пользователя (последние 40)

Человек, который рассказал про войну    →    29 Сен 2015 17:34    →   
Пока то поколение было с нами, никакое "победобесие" не могло иметь места. Рассказ - как о моих дедушках, бабушках и прадедушках (один из них был инвалидом еще Первой мировой - так тоже ничего не рассказывал). Спасибо за такой текст.

Я нестрессоустойчив, как маленький банк    →    29 Сен 2015 17:22    →   
О, це як бабочка з Айови

Я нестрессоустойчив, как маленький банк    →    29 Сен 2015 10:59    →   
я суто з вдячності

Я нестрессоустойчив, как маленький банк    →    29 Сен 2015 00:35    →   
О, технично. Спасибо, Евгений. А провода - справедливо, но ведь некто не без оснований предположил и даже утверждал, что провода действительно поют все о том же, только с помощью разных метафор, и все сводится к поиску метафоры, а метафора - вообще наше все (это, правда, уже другой некто утверждал). Или это все только утешение для малоизобретательных проводов?

Я нестрессоустойчив, как маленький банк    →    29 Сен 2015 00:27    →   
Так от, дорогий Вражеку, про подушки. Що-що, а це питання принципове. Хай там що із віршем (до речі, кондиціонера нема), але подушки вимагають одвіту. Я добряче помандрував Старим Світом, попорпався у солідних готелях і бібліотеках і попоневірявся по різних подушках - своїх та чужих. Можу з відповідальністю, прикрістю та не без підстав повідомити, що нині практично скрізь втрачені давні традиції мати порядні засоби і приладу для сну, в першу чергу подушки. Чомусь вважається, що оспівана у дитячому віршику "как лягушка" є еталоном і нормою. Ба ні!! - це славетний атрібут, який з"явився - цілком можливо - трохи раніше за людство або навіть і за світ. Адже на сьомий день творіння Господь почив - а почивати (якщо Ви розумієте, про що я) без подушки неможливо (якщо це не "як лягушка", звісно). Отже, у Творця подушка була від самого початку. Первісна подушка, так би мовити. Тепер де-не-де ще можна знайти справжню, за образом і подобою первісної створену подушку. Навіть не кожні 4 зірочки знаються на таких штукенціях. По-перше, вона ніколи не біла і ніколи не кольорова. Вона може бути виключно кольору слонової кістки, ivory, але трохи ближче до тіста, і це дуже важливо, далі буде зрозуміло, чому. По-друге, подушка має бути не одна. Одне виключення: незаймана подушка може бути одна, але то нині велика рідкість і цінуються вони на вагу плутонію. По-третє, субстанція подушки повинна поводитися як дріжджове тісто - але безопарне, і не дай Боже як опара! Тобто субстанція подушки після натискання повільно приймає первісну форму, а коли Ви, шановний, нарешті, після ретельної перевірки довіряєте свою талановити, сповнену задумів і стресу голову подушці, вона не провалюється під нею ямою, не лягає пласко, як глина, не тисне каміням потилицю, а повільно і ніжно гойдає і голубить цю саму голову до самісінького ранку або стільки, скільки Вам заманеться. І останнє - за порядком, але не за значенням - запах. Ніяких штучних і сінтетичних, тотожніх натуральним ароматів та ароматизаторів - виключно морозяний аромат свіжої білизни, помірний, такий, що відчуваєтьмся наприкінці глибокого вдихання ніздями, що торкаються поверхні подушки. Як оці всі умови виконані, перед Вами - справжня подушка, здатна на формування замісу, який, коли розміщений у пасмурній спальні, чудово рятує від стресу, принаймні, дає перепочин від нього. Викласти все це у віршику я не зміг, обмежився кулінарною формулою за Вашим влучним виразом, але отаке-то за ним є. З побажаннями гарних Вам снів на справжніх подушках у цю та наступні ночі!

Я нестрессоустойчив, как маленький банк    →    28 Сен 2015 13:54    →   
Загубилася, отже, "знахідка", в "замесе". А оце цікаво - пошукати гарну риму на нестрессоустойчив. Поділіться, як знайдете. Дякую.

Я нестрессоустойчив, как маленький банк    →    25 Сен 2015 13:12    →   
Конечно, смотрел, отличный фильм, один из любимых. Связь Публикатора с этим фильмом заметна даже без указания на таковую. И напутствие прекрасное.

Я нестрессоустойчив, как маленький банк    →    25 Сен 2015 12:57    →   
Спасибо. Я сюда и напросился, потому что вижу - тут избавляют разного рода пишущих от разного рода иллюзий. А вдруг, думаю, получится. Вот как раз сейчас сидел и думал о недостатках этого текста (спасибо Олександру и Евгению). Спасибо за разбор! Учту. Спасибо.

Я нестрессоустойчив, как маленький банк    →    25 Сен 2015 00:06    →   
Інформативно. Принаймні, правило № 2 (не писати про Клода Моне) я точно не порушив, якщо то не було правило тільки для Славіка, коли він пише про Клода Моне. Класні тут трапляються твори, хвацькі коментарі - цим сайт і сподобався (про репутацію нічого не знаю, але, здається, починаю розуміти). Дякую.

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев