Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая

Ivan Saveman

aequitas

Статус: пользователь

схиліть ваші голови, бо я з косою!

Произведений: 1

Поэзия

Комментарии пользователя (последние 40)

карнизами часу    →    26 Нояб 2008 15:36    →   
так от щодо власної практики я сказав там де йшлося про коси, але то довго розписувати по деталях. ціла лекція вийде. краще дійсно за чаєм

карнизами часу    →    25 Нояб 2008 19:28    →   
і ти хочеш сказати шо Шевченко при смерті писав краще ніж під тином? чи ти хочеш сказати, що секс тепер крутіший ніж був раніше? а як же східний секс? на те що в нашій країні така хуйня з тим сексом вплинули наші красні вожді і прочая дрянь, якщо я не помиляюсь навіть при їхній власті всі були настільки майстерними, що кількість відношення відрізаних кіс до кількості людей рівняється до сучасних абортів до к-сті людей. а як же наш каменяр? і знову: ти хочеш, щоб серед сучасних найкрутіших письменників я тобі вишукав такі приклади? чи може тобі ще й на творах даного критика показати різноманітність рим? а головна ідея в тому. тут взагалі нема про шо говорити. головна ідея моєї відповіді в тому, що доїбатися до якоїсь такої міліпіздрічєскої капуські я й сам вмію. можу продемонструвати. пробий цей вірш в якдексі і подивись як Артур бігає за ним і повсюдно підсирає. при тому він каже, що тут на публі все по інакшому. а хто тут сказав найбільше фе? він же! він шо тут, найбільше цабе? чи це тепер такий спосіб показатись розумним? але справа в тім, що подана критика мало того, що є неграмотною, а й показує авторову некомпетентність в даній темі. це теж спосіб привернути до себе увагу, засвітивши свою помилкову обізнаність і незаперечну самозакоханість. так, я відверто переходжу на особистості, я це не заперечую, на відміну від позивача! більше того, я впевнений, що модератор не зітре мого поста, (ні модератор, ні адміністратор). не зітруть з двох причин: я кажу щиру правду(чувак забрехався і його наїзд йому не вдався та ще й опозорився на всю публу) і друге і не останнє в даному випадку, всім буде лєнь читати і вникати в цю тему! дякую за увагу!

карнизами часу    →    21 Нояб 2008 11:34    →   
а конструктивніше можна? де заперечення про різну кількість строф? де зрозумілий аналіз структури вірша? де поділ його на логічні речення, а може й слова? доведіть своє діло до кінця!

карнизами часу    →    21 Нояб 2008 11:23    →   
а те що ми з тобою напишемо якісь соплі і розмажемо їх по стіні не зробить нас наближених до ґеніїв! ти шо, люто-дико ненавидиш Шевченків-Франків? не будь суб"єктивною! і взагалі, рядки ці для прикладу, якби я знав, що прийдеться переконувати ще й тебе, якби я мав таке бажання, якби я рився по всіх архівах, я неодмінно знайшов би сотні, тисячі рядків твої, його, її, їх улюблених авторів. таких же простих рядків з дієслівним і німим римуваннями. мені то треба? шукай сама і не задавай зайвих питань, бо суть питання, не в тому шоб зачепитися за слово, а щоб дізнатися те чого не знайеш. мова не для того, щоб намагатися знайти в комусь помилкові думки, а для того щоб упорядкувати свої. тебе цікавить чи писали митці, яких ти поважаєш німою римою? - шукай! я ж навіть не знаю, хто для тебе взірець. написав Шевченка, бо його знає і поважає більшість, а значить це не буде суб"єктивним.

карнизами часу    →    20 Нояб 2008 23:28    →   
епілог людина - дико заздрісна істора. якби людині не придумати бога, моралі і культури, вона знищила сама себе! вступ: жив-був король Артур, носила його доля Львовом, носила, аж поки не понесла ув інші світи (нехай буде за кордон). власне пригода: от якось побачи він на літклубі Івана. та дай, думає доколупаюсь, що ж це йому так публіка аплодує? тільки шо його з гавна ліпили, а тут така собі переміна погоди, не до добра все це! подумав і почав рити під нього! рив там і рив тут. і все би було прекрасно, якби не носив про собі Іван кевларовий бронижилет, емку і дездерт - хрін підступишся. технічний текст: написав Йван вірш хутко так, не рахуючи кількість тактів. ну де це бачено щоб рахувати під час написання віршу такти. якщо читати вірші найвідоміших письменників можна побачити ще й не таке, скажімо часто останні такти є незакінченими, або взагалі відсутніми, але ж не варто будувати вірш лише за розміром, римою і кількістю тих самих тактів, ствроф, або як їх ще там називають. вірш чітко написаний ямбом (для тих хто рахує дивиться на наголоси у словах, а не на наголошені склади у вірші це ніколи не зрозуміти). римування? тупо перехресне! через цілий вірш перехнесне римування - і хуй доїбешся! далі йдемо. Минають дні, минають ночі, Минає літо. Шелестить Пожовкле листя, гаснуть очі, Заснули думи, серце спить... і хто думаєте цей вірш написав? Вася п"яний? прямо під забором? чи на заборі? правильно! це відомі рядки! король Атрур нам скаже хто це напивас. ти ж знаєш?.. а мав би знати! так от дані рядки говорять, що дієслівні рими присутні у простих рядках найвідоміших (повторюся) поетів, письменників і літературних діячів! тепер щодо змісту: чи я ж називав вас тупим? це ви сказали! отже самі це прекрасно усвідомлюєте! окремі речення? ну Ви, як талановитий митець, як майстер розуміння слова де "єдиний ритм і розмір просто відсутні", що ви побачили в цьому вірші? правильно! відповідь нічого! беззаперечно! саме про те ніщо я й збирався вам повідомити! ось чого я прагнув! я взагалі цілий вечір потратив для того, щоб внести вам душу часточку нічого! епілог: броня на місці? да, ваша величність! патрони є? так, ваша величність! автомат за плечима? так точно! вперед за волю і славу! Вперед! зикрапочкаікрапочкадвкрапочка Щасливих вам починань на нелегкому і тернистому шляху критика! читайте книжки, пишіть листи, висилайте малюнки! ось така хуйня, малята!

карнизами часу    →    20 Нояб 2008 13:47    →   
а конструктивніше можна?

   →    20 Нояб 2008 02:45    →   
графоманство чистої води! даремні намагання надати цьому якусь форму

карнизами часу    →    19 Нояб 2008 23:13    →   
(засоромлено юзаю ногою по глині)

такса    →    19 Нояб 2008 22:46    →   
(а где окончание?

карнизами часу    →    19 Нояб 2008 22:04    →   
а я кінестет (чекаю під годинником), тут ні грама філософії. все просто і прозоро, не придумуйте більше, ніж воно є насправді. Крам, невже ти побачив годинника? а шнурки? а карниз? певно ти не уважно читав... (ображено зітхаю)

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев