Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
Вражек
Смотреть инфо »
Проза Поэзия
Другое

Квінтесенція 4

!

На порозі центру зайнятості Влад трохи завагався: лиш би все було добре, нехай все пройде гладко.

Ввічлива діва у приймальні уважно вислухала Влада, попросила документи. Щось перевірила по комп.ютеру, далі щось туди занесла і глянула Владу в очі, він ніяково посміхнувся. Заскрипів принтер, Влад здригнувся.

Аптека через дорогу, – повідомила ввічлива діва, подаючи Владу документи і аркуш А4, – повернетесь, коли пройдете курс.

І не забудьте довідку про середню зарплату! – кинула діва навздогін.

Влад звик довіряти людям, тому спочатку навіть і не глянув, що там на тому папірці. В аптеці йому видали упаковку квінтесенції: чотири пластинки по 10 ректальних супозиторій. Ввечері й опісля сну.

!

Перша вчителька, Наталія Миколаївна, наставляла Сашка і ровесників на достойне доросле життя.

Вранці ти прокидаєшся чистим, чутливим і відкритим світові, а світ відповідає тобі взаємністю. Доступні найтонші сутності, тож важливо, з чого саме ти почнеш свій день, що з.їси натщесерце. Не смій гаяти момент, коли можна осягнути клаптик всевишнього, час, коли отримуєш свій пайок творчої сили. Приділи трохи уваги тому, що потрапить до твого тіла найпершим – від цього залежить духовне благополуччя, так ти вибудовуєш зв.язкок із творцем. Так ти приймаєш участь у світотворенні.

Сашко згадав ці вчення вже у дорослому віці – в перший день, коли вони з Тетяною прокинулись в одному ліжку на регулярній основі. Перший світанок спільного життя. Сашко прочухався, сходив посцяти і вилизав Тетяні пизду.

Відтоді, неповні п.ять років, він намагався кожен день починати з оральних пестощів своєї коханої. Аж доки вони з тріском не розійшлися. І тут світ Сашка порушився – він втратив віру в себе, в людей, у космос, ба навіть в Наталію Миколаївну.

!

Ігор прокинувся від пронизливого тріску. Він підвівся – стрельнувши в потилиці, різким болем обдало всю голову. На грудях/щоці відбився немудрий патерн каремату.

Розминаючи шию, Ігор почовгав назустріч безжальному тріску. На кухні Костя давив пластикові пляшки, аби ті займали менше місця, і трамбував їх в мішок для сміття.

Ух, йоб твою... – прохрипів Ігор, оглядаючи все це діло, прокашлявся. – А де Юрко?

Блював... Може дрихне на толчку.

У тебе аналгін є?

Візьми там в тумбочці.

Ігор видовбав собі таблетку – руки тремтять, точно бомбу знешкодив. Юрко таки спав на унітазі, довелось мочитись у ванну. Запив таблетку водою з-під крану.

А куриво осталось?

Я хз, глянь на балконі.

На підвіконні стояв кальян, аромат від нього досі не вивітрився. Всі пачки від цигарок виявились порожніми, але Ігор нарив годного бичка в попільничці. Підпалив, затягнувся.

Дивлячись на кальян, Ігор згадав вчорашні Юркові слова: Цим дихають боги! І сам собі подумав: Пора би зайнятись буденними справами, харе з мене цієї вашої темної енергії.

!

Анатолій – майстер прямих включень і репортажів з богемних вечірок, фестивалів, найрізноманітніших скупчень неординарних/прогресивних особистостей і, загалом, із місць стихійного окультурення.

Щоразу, як Толік чує в своєму прудкому навушничку: Ти в ефірі! – він уявляє мікрофон скіпетром, себе ж – крилатою медузою,

а від крил тінь кольорова

й карамельний вітер

по пір.їнці ловіте

в брови

!

Для Назара П.ятий елемент – не просто улюблений фільм дитинства. Це знакова подія в житті. Саме завдяки спокусливій – тендітній і одночасно могутній – Лілумінай Лекатаріба Ламіначай Екбат Де Себат він втратив цноту і пізнав онанізм. Тоді Назар не розумів, що робить перші кроки до самостійного/незалежного життя.

Скільки можна дивитись одне й те ж, – докоряє Ліля. Вона сідлає його, затуляючи собою екран. Назар вертиться, визирає з-за дівчини, аби тільки нічого не прогавити.

Щоб віднадити Назара від кіношедевру і привернути увагу до себе, Лілі доводиться обмотуватись білим скотчем. Чесно кажучи, дівчину й саму заводить, коли Назар здирає клейку ленту з її білосніжної шкіри/сосків/вагіни.

На благо, природа дарувала Лілі руде волосся і акуратні, маленькі грудки. Тож поки що Назар ділиться з нею свободою.

!

Серж бере в Андрюхи шприц, скептично вглядається і стукає по ньому нігтем.

Ти чо, на приколі?

В смислі?

Тут же пусто.

Не може буть, ану дай.

Андрюха бере в Сержа шприц, уважно вглядається і порівнює зі своїм. Андрюха дивиться на Сержа, як на гівно необразоване. Серж розгублено зиркає у відповідь.

Шо?

Андрюха зітхає і віддає шприц Сержу.

Хулі ти мені мозги париш – будеш чи ні?

Блять, ну він же пустий – хочеш ласти нахуй склеїть!

Нічо не пустий. Сам же, бляха, просив чогось новенького! Хто мені місяць по ушах їздив, як йому порошки да пігулки примуляли?

Бля, ну ніхуя ж собі новеньке...

Чувак, я тобі хоть раз лажу парив? Отож! А це в натурі найчистіший продукт... Це – вище за любу ширку.

Ну да, загнутись нахуй в конвульсіях – ульот просто, такого приходу ще не ловив.

Слухай сюда – у мене коріш космонавт, він мені по-блату цю бадягу прям звідти дістав. Ти ващє шариш, як він ризикував із-за цієї хуйні!

Друг хто? Звідки блять достав?

Андрюха дивиться Сержу в очі, повільно і впевнено підводячи вказівний палець догори.

Звідти.

Мовчанка, взаємна.

Ладно, не хоч, як хоч, а я вмажуся.

Андрюха знаходить підходящу зморшку на долоні, зубами знімає ковпачок з голки, плавно проникає під шкіру.

!

Анна-Марія знає про п.яту точку значно більше за середньостатистичного обивателя. Не тільки про свою, але загалом.

Завдяки об.ємним стегнам жінки менше хворіють і живуть довше за чоловіків. Жінки з більшими сідницями мають розумніше потомство. Деякі черепахи можуть дихати заднім проходом. І ще багато чого цікавого.

У Анни-Марії сидяча робота, її жопа непропорційно велика. Та не подумайте зле – вона стежить за собою, піклується про здорове харчування, двічі на тиждень ходить до спортзалу, бігає щовечора, навіть йогою займається. А ще вона відвідує пластичного хірурга, і судячи з усього операція пройшла успішно.

Шви майже розсмокталися, – лікар ретельно прощупує місце операції, – схоже, квінтесенція прижилася.

Де ви працюєте, в офісі? Тоді, про всяк випадок, рекомендую вам походити на масаж. Є в мене один знайомий спеціаліст, телефончик вам запишу... от. Сьогодні ввечері я вас йому зарекомендую.

Анна-Марія регулярно ходить на процедури. Але і сама, минаючи турнікети, чи то в метро, чи на пропускній, завжди намагається виставляти сідниці вперед, аби зайвий раз розім.яти квінтесенцію.

!

Віктор прокидається вдосвіта і їсть натщесерце столову ложку меду. Колись він мало не зарізав свою жінку мисливським ножем – старша дочка тілом заступилася за матір. Нині, вже більше двадцяти років, Віктор не п.є і не курить – займається садівництвом.

Чоловік/батько/дід неквапно обходить свої скромні земельні володіння – черешня примерзла, малину сей рік спалив гноєм, зате ожина буде рясною, аґрус он як буяє – і робить в саду ранкову зарядку. Віктор сивий, але не лисий, очі його залякані – стільки змін перетерпів він на своєму віці.

Коли вони з жінкою їдуть з дому, Віктор вмикає радіо на повну гучність і лишає світло в спальнях. Він був здатен на більше, він згаяв життя, але намагається в цьому собі не признатись. Віктор донині береже мисливський ніж в шухляді свого письмового стола.

!

Івану пощастило. Коли батьки ще тільки купили йому квартиру на розі Київської і Черняховського, то в околі було кілька кіосків і задрипаний базарчик. Тепер же з двох боків звели по торговому центру. Просто перейди дорогу і отримай все, чим тільки уява може вдавитись.

Довгий час Іван цурався стендів, з яких симпатичні дівчата закликають дегустувати нові сосиски/сири/соки. Через вроджену провінційну скромність/підозрілість Іван схильний бачити пастки у незвичному. А коли тобі просто так подають ковбаску на зубочистці – то це незвично, принаймні попервах.

Нині Іван звик до стендів, хоч так ні разу нічого й не дегустував. Просто перестав їх помічати. Та якось самісіньким куточком ока він зачепився за лик однієї з тих-от симпатичних дівчат. Голова його повернулась, погляди зустрілись – невже Янка? Підійшов ближче.

Яна, ти?

Ой, Іван, треба ж таке...

Янка ледь зашарілася. Її напарниця продовжувала улесливо працювати:

Спробуйте «Серця до пива» від компанії Екстракт. Новий продукт на ринку – серця райських пташок в ефірній глазурі. Неперевершений партнер для улюбленого напою.

Янка – то перша шкільна любов Івана. Чисто на автоматі, Іван вкинув до рота запропоноване серце.

!

Посеред ночі Ясику вирубили інет. Просто жопа якась, добре хоч не так давно сейвився. Оце я дибіл – провтикав заплатити, по-ходу.

Із сусідських вай-фаїв активним виявився тільки один: adanet. Діло за малим – вгадати пароль.

Ясик спробував кілька найлінивіших комбінацій – хуй там. Замислився, чий же це може бути вай-фай. Не те, щоб він знав усіх співмешканців – з квартири Ясик виходить тільки тоді, коли дуже припече – але всяке буває. Раптом дзвінок у двері. Йопт, що за нах серед ночі!?

Поки Ясик натягував штани, подзвонили ще раз. Підійшов, глянув у вічко – нікого. Він нарив у тумбочці газовий балончик і, весь насторожі, вийшов з квартири. Нікого, тихо/глухо. Навшпиньках спустився поверхом нижче. Нікого, тихо/глухо. Знову піднявся на свій, потім поверхом вище. Нікого, тихо/глухо, ще й темно.

Ясик вже було розслабився і давай повертатись додому, аж там в пітьмі щось зблиснуло, неначе лукавинка в підступному оці. Він якнайтихіше підкрався до тих дверей, присвітив мобільним. То був номер квартири: 55555.

Повернувся, давай вводити – підходить. Заєбок! Як це я сам не додумався? Ну суки, тепер бережіться, всіх порозйобую, думали так легко мене здихатись, хуй вам! – бурмотів радісно Ясик, чекаючи доки завантажується сейв.

04.06.2015
Читать комментарии (4)
Рейтинг Оценили
1 Евгений Герман.

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ
Евгений Герман
2015-06-10 10:53:49
Заплюсовал текст.
Евгений Герман
2015-06-10 10:54:50
этакий Сорокин украинского разлива

хороший украинский самогон был всегда смачнее стандартной казенной водки
Вражек
2015-06-10 11:27:22
та, чучуть є. хоча першопочатково планувалось закосити скоріше під хармса. ототаке, путі всевишнього несповідимі.
спс за інтерес до сеї квінтелогії
Вражек
2015-06-10 11:27:40
може й не чучуть)

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев