Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
novosti
Смотреть инфо »
Другое Форум
Критика

Перевезення особистих речей за кордон авіаційним транспортом

Є три способи перевезення особистих речей за кордон, - розповіли в компанії Кий Авіа Карго. – В залежності від відстані вантаж можна доправити автомобільним транспортом, вантажними авіаційними перевезеннями, або ж морським транспортом.

Перевезення особистих речей за кордон авіаційним транспортом

Переїзд – справа складна, нервова та витратна. І якщо «паперові» питання вирішуються самостійно, «ногами», то з самою процедурою переїзду так не вийде. Адже перевезення особистих речей за кордон – це цілий комплекс проблем, який необхідно вирішувати у будь-якому випадку. Самостійне вирішення цього питання займе чимало часу і грошей.

Звісно, коли ви пройдете всі кола транспортувального пекла, ви отримаєте неоціненний досвід із переоформлення багажа, переписування декларацій і панічного пошуку вирішення нагальних і несподіваних питань. Він вам треба, цей досвід? Краще, звісно ж, звернутись до професіоналів. Нині в питаннях перевезення речей при переїзді нас консультує транспортна компанія Кий Авіа Карго.

Перевезення особистих речей за кордон – це доволі марудна процедура. Адже, якщо ви налаштовані не просто на туристичну мандрівку, а маєте бажання оселитись надовго, то звичайною валізою не обійтися. І добре, якщо переїзд відбувається в сусідню країну, до якої рукою подати, і можна все скласти у вантажівку. А якщо пункт призначення – інший континент?

«Є три способи перевезення особистих речей за кордон, - розповіли в компанії Кий Авіа Карго. – В залежності від відстані та специфіки добирання, вантаж можна доправити автомобільним транспортом, вантажними авіаційними перевезеннями, або ж вдатись до транспортування морським транспортом, до так званих контейнерних перевезень. Також можна скористатись залізницею, але зважаючи на специфіку колій, найзручніше скористатись потягом при переїзді в Росію чи країни колишнього Союзу. Якщо мова йде про країни Європейського союзу, то, звісно ж, найпростішим та найефективнішим буде скористатись послугами автомобільних вантажних перевезень. Однак при переїзді на ПМЖ до США, Канади чи інших «заморських» країн, добратись туди можна лише морем, або повітрям. Найоперативніше перевозить вантажі, звісно ж, авіаційний транспорт».

Перевезення особистих речей за кордон авіаційним транспортом

Унікальність авіаперевезень полягає в тому, що він – практично блискавичний. У той час, як морськими перевезеннями вантаж у США добиратиметься тижнями, то завдяки авіаційному транспорту він опиниться щонайбільше за 2 доби.

Також авіадоставка значно спрощує процедури митного огляду та оформлення вантажу – він відбувається, у переважній більшості випадків, лише один раз, у пункті вильоту. Це означає, що втручання у сам багаж буде мінімальним, отже, збільшуються шанси доставки речей у цілісності та збереженості.

Однак, якщо авіаперевезення виграють у пунктах «якісно» і «швидко», то стосовно ціни такий спосіб доставки просто не може конкурувати із іншими видами, зокрема морським транспортом та автомобільними перевезеннями. «Дорого», і то – дуже. Доплачувати доведеться за кожен «зайвий» кілограм, яких, при підрахунку вартості з’явиться чимало. В результаті ви перевезете значно менше мотлоху, аніж, наприклад, кораблем. У цьому, визнайте, теж є свої переваги.

12.08.2014
Читать комментарии (0)
Рейтинг Оценили
0

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев