Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
novosti
Смотреть инфо »
Другое Форум
Критика

Основні переваги одноденних контактних лінз

Останнім часом у світі зростає тенденція до застосування одноденних контактних лінз. Такі різкі темпи зростання інтересу до одноденних КЛ обумовлені цілим рядом беззаперечних переваг, що їм притаманні. Що ж все таки свідчить на користь використання саме м'яких контактних лінз (МКЛ) одноденного призначення? Кому і в яких випадках необхідні контактні лінзи, термін використання яких обмежується одним днем?

Основні переваги одноденних контактних лінз

  1. Одноденні КЛ надзвичайно гнучкі і м'які, що робить їх більш зручними у використанні. Крім того, вони тонші за звичайні контактні лінзи, а отже менш помітні для навколишніх.
  2. Завдяки високій проникності кисню забезпечується комфортне носіння даного виду лінз, які не спричиняють подразнень та інших небажаних реакцій навіть у людей із дуже чутливими очима.
  3. Купити контактні лінзи в Києві одноденного призначення - це зекономити також витрати на розчини дезінфекції і засоби для їх очищення. Такі МКЛ просто знімаються ввечері і викидаються у смітник.
  4. Описані випадки, коли люди травмують рогівку ока пошкодженими лінзами безперервного носіння, бо просто не підозрюють про існування дефектів на них. Виникнення дискомфорту чи неприємних відчуттів в ділянці ока в таких випадках, як правило, списуються на втому очного яблука. Це досить небезпечно і може призвести до небажаних наслідків. Щоденна заміна зводить до мінімуму вимушене використання пошкоджених лінз і тим самим попереджає травмування оболонок ока.
  5. З лінзами "одноденками" кожен має можливість експериментувати з їх формою, а також діаметром, не витрачаючи при цьому багато коштів.
  6. Даний вид лінз просто ідеально підходить для людей, у яких діагностовано високі ступені далекозорості чи навпаки короткозорості.
  7. Цілий ряд переваг мають лінзи одноденного призначення для тих, хто часто відправляється у поїздки, відрядження і тому подібне. Погодьтесь, поїзд далекого прямування чи берег моря не являється хорошим і вдалим місцем для проведення маніпуляцій по очищенню лінз.
  8. За допомогою одноденних контактних лінз можна також ефективно захищати очі в умовах підвищеної запиленості навколишнього середовища чи при роботі з хімічними реактивами, які можуть викликати подразнення оболонок ока. В таких випадках МКЛ виконують захисну функцію.
  9. Заказати лінзи одноденного використання офтальмологи рекомендують також людям, які у повсякденному житті легко справляються і без засобів для корекції зору або ж їм зручно користуватися окулярами. Проте навіть таким людям іноді необхідно досягти абсолютної точності зору, наприклад, при відвідинах театру чи заняттях спортом, коли носіння окулярів є недоречним або викликає певні незручності.

03.05.2014
Читать комментарии (0)
Рейтинг Оценили
0

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев