Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
Альфа Вита

Флеш ігри онлайн у сучасному світі

Ігри в тій чи іншій формі існували у всі часи. З появою комп'ютерів з'явилися і комп'ютерні ігри, які пройшли шлях від самих примітивних створінь до тих, які зараз маємо можливість спостерігати. Цей процес безперервний, сьогоднішнім іграм прийдуть на зміну ще більш потужні, реалістичні, з більш крутою графікою.

ігри онлайн на Puppo.com.ua

Розвиток інтернету зумовило появу онлайн ігор, які спочатку часто характеризувалися як щось примітивне. Кілька років тому всталене скептичне ставлення до флеш ігор, думка, що в них немає майбутнього, сьогодні остаточно пішло в минуле. Технологія Flash (Флеш) не стоїть на місці, постійно прогресує, а розробники все більше напружують свою фантазію, щоб залучити гравців цікавим та захоплюючим сюжетом. Сьогодні флеш ігри онлайн є найбільш динамічним та популярним напрямком комп'ютерних ігор. Якісно виконані ігри онлайн мають гарний дизайн, графіку, спецефекти та якісний звуковий супровід.Так, якщо порівнювати їх з комп'ютерними відео іграми, то зрозуміло, що flash ігри спрощені та не забезпечують такого ігрового процесу. Але й не повинні, їх ніша інша. У сучасному напруженому ході життя людям хочеться розслабитися після роботи, різних проблем або ж скоротати час, знайти собі офісну розвагу, і тут на допомогу приходять саме такі ігри, які не вимагають у свою чергу болісного напруження думки, щоб розібратися в грі, в заплутаних діях, які можуть тривати годинами, описі, установці, вивченні керування. У такі флеш ігри можна грати годинами, а можна й 5 хвилин. Не сподобалося - вимкнув і увімкнув іншу гру. Спрощені ігри, часом до гранично простої форми - прості та зрозумілі кожному. Наприклад, дуже популярні на сьогоднішній день ігри для дівчаток про принцес, які дозволяють відчути себе персоною королівської крові, ігри про приготування їжі та кулінарні навички і так далі. Цим вони цікаві та привертають велику кількість людей, які просто хочуть відпочити, а не є завзятими геймерами. В основі всіх ігор, флеш ігри не є винятком, лежить відомий емоційний механізм - бути першим, перемогти тут і зараз, зробити всіх. Крім того, такі онлайн ігри безкоштовні, з ними не виникають питання з інсталяції, системних вимог, що не може бути не записано їм у плюс.

Флеш ігри в сучасному світі є невід'ємною частиною популярної області дозвілля, що стоять окремо від усього іншого. Це відмінний спосіб відпочинку, зняття стресу та приємного проведення часу.

18.06.2013
Читать комментарии (0)
Рейтинг Оценили
0

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев