Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
novosti
Смотреть инфо »
Другое Форум
Критика

Укладання паркету малюнком

Художній паркет являє собою самостійну естетичну складову, яка гармонійно виконує соло в будь-якому інтер’єрі. Його можна назвати не тільки у випадку, якщо він складається в немислимі малюнки, але і тоді, коли до його складу входять кілька різновидів деревини. Тверді сорти дерева, в основному південних порід, приходять на допомогу майстрам у створенні унікального матеріалу для вашого будинку. Тільки самі висококваліфіковані фахівці компанії www.dveri-lviv.com.ua з багатим досвідом подібної роботи здатні впоратися зі специфічною укладанням паркету певним малюнком з урахуванням всіх особливостей застосовуваної деревини.

Укладання передбачає створення складних, різноманітних і неймовірно прекрасних композицій. З допомогою бордюрів і розеток, спеціальних модулів фахівці створюють благородний і аристократичний образ всього приміщення. Тон тут задає підлога, на який покладений паркет. Можна вибрати варіанти різних колірних рішень, завдяки використовуваної деревини.

Неординарний підхід до звичайного інтер’єру.

Мозаїка, яка втілена в дереві, повинна збиратися з особливою точністю, щоб не порушити загальну картину. Вибрані компоненти майбутнього малюнка попередньо збираються в модулі. Набори готових деталей потрапляють в руки фахівців разом з докладною схемою укладання малюнка. Елементи мозаїки складаються способом паз-шип, завдяки даному методу стикування кріплення виходить надійним і довговічним. Необхідно стежити за точністю стикування модулів, а також за відповідністю одержуваного зображення загальною схемою.

Для того щоб укладання малюнком не стала надзвичайно трудомісткою завданням, фахівці часто використовують самостійні модулі. З допомогою спрощених варіантів можна створювати прості малюнки, які обійдуться власникам набагато дешевше, при цьому враження від інтер’єру виявиться не менш сильним. Таким чином, завдяки художньому паркету можна створювати як прості зображення, так і складні комбінації елементів, які гідні прикрашати палаци королів.

Створення унікального шедевра.

Існують два основних напрямки укладання малюнком: маркетрі і інтарсія. Спосіб інтарсія передбачає інкрустацію цінних порід деревини в загальну картину, представлену масивом підлоги. При технології маркетрі візерунки створюються шляхом підбору кольору і текстури деревини.

Самими простими варіантами укладки є прості плетінки, орнаменти і кубики.

Метод палуба передбачає укладання таким чином, щоб клепки лягали «нескінченної дошкою». Більш складний варіант плетінка створює геометричні фігури, які, завдяки поєднанню світлих і темних тонів, набувають візуальний об’єм. Чим більше деталей в малюнку, тим складніше виконати укладання. Вона вимагає високої майстерності фахівця, що виконує роботи.

Приміщення повинно повністю відповідати вимогам деревини, вологість не повинна перевищувати 60%, а температура в кімнаті не повинна підніматися вище 22 градусів. Порушення цих вимог можуть призвести до деформацій елементів підлоги. Укладання паркету малюнком завершується покриттям лаком. Провітрювати приміщення, в якому сохне покритий лаком паркет, категорично не можна. Необхідно дочекатися повного висихання, яке настає через 12-24 години. Але навіть після висихання поверхні художнього підлоги, експлуатувати його в найближчий місяць потрібно дуже обережно, не створюючи зайву навантаження на поверхню.

24.05.2013
Читать комментарии (0)
Рейтинг Оценили
0

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев