Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
novosti
Смотреть инфо »
Другое Форум
Критика

«Цілюща сила слова»

Слово – найголовніший вираз думок людини. Воно є найбільш потрібним у розмові. Ще з самого дитинства ми вчилися промовляти слова, за допомогою яких, людина розвивалася та зростала . Ми слухали колискову рідної матері, відчували її любов та ніжність, запам’ятовували пісні чи казки, пізнавали навколишній світ.

У суспільстві треба вміти володіти словом, адже людина показує свій авторитет, знання, інтереси, становище в товаристві. Воно впливає на оточуюче середовище та на інших людей. За допомогою слова ми спілкуємось, виражаємо свої думки та мрії, розповідаємо різноманітні історії. На жаль більшість людей навіть не уявляють собі, як можна збільшити потужність за допомогою висловів та: ми можемо підкорити собі під владу іншу людину, з легкістю образити її, вбити чи ощасливити особистість, пригнітити, насміхатися чи підтримати в трудному становищі. Слово має цілющу силу, могутність, адже воно має значний вплив на інших.

Наприклад, я розповім про батьків, більшість яких не розуміють своїх дітей. Дівчинка непогано навчається у школі, слухається матір, не має шкідливих звичок. Рідні їй не виділяють багато уваги і частіше всього дорікають в тому, що вона незграбна, не докладає багато зусиль, не здатна на щось краще. Вони не цінують її та навіть не хочуть слухати виправдань, не говорячи вже про те, щоб намагатися зрозуміти свою дитину. Батьки кидають слова на вітер, байдуже ставляться до своїх висловлювань, які можуть засмутити чи пригнітити її душевний стан. І всі ті слова, які вони їй говорять - вбивають дівчину психологічно, руйнують погляди на світ. Але навіщо? Навпаки, дитина хоче материнської любові та ласки, якоїсь підтримки збоку рідних, натомість вислуховує гіркі слова…

Цей приклад підкреслює те, що слово наш постійний супутник в житті. Лише від нас самих залежить, як ми будемо висловлюватися з іншими людьми. Адже слово допомагає знайти друзів, воно вимагає обережного відношення до себе, уміння ним правильно користуватися і знизити витрати витрати на непорозуміння. Як говорив Павло Мовчан : “У кожному слові приховано жар, та кожне потрібно, мов шибку протерти, аби не пристала олжа, як іржа» Людям слід вживати слова з розумом, з добрими намірами, адже воно може вбити, вразити, покалічити душевний стан особистості, як той постріл в саме серце та душу. Було би дуже добре, якщо б люди думали, перш ніж сказати щось. Скривдити людину дуже просто, це може займати декілька секунд, але та рана у серці буде загоюватись тривалий час.

30.01.2013
Читать комментарии (0)
Рейтинг Оценили
0

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев