Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
novosti
Смотреть инфо »
Другое Форум
Критика

Львів. Цікавий навіть своїми вуличками.

Львів — це місто, про яке можна розказувати дуже багато. Давайте детальніше поговоримо про його славнозвісні вузенькі вулички, дивакуваті назви, цікаві розміри і т. д. Почнемо з того, що тільки у Львові можна побачити, як паркують машини прямо посеред дороги. Для гостей цього міста це дуже дивно, а місцеві мешканці вже давно до цього звикли і навіть не звертають уваги. Просто об'їжджають або й самі паркуються там само, так, ніби це так і має бути.

Там майже всі центральні дороги і в паркових зонах встелені старою бруківкою. Це дуже гарно з естетичної точки зору, але абсолютно не практично — з функціональної. Особливо жаліються таксисти, які кожного дня «намотують круги» по місту в розвезені клієнтів. Вони кажуть, чо дуже часто через криву бруківку ламаються машини і багато грошей іде на ремонт.

Щодо назв вулиць. Є кілька найдовших, які простягаються через як мінімум половину міста: Городоцька, Шевченка, Виговського, Володимира Великого і Богдана Хмельницького. Є найкоротші: Огіркова і Сметани (продовжністю близько ста метрів) і Ужгородсьга (двісті метрів). На них всього по пару будинків і їх важко знайти без карти, можна кружляти навколо них годинами, поки натрапиш. Також Банківська, фурманська і ще багато яких. Вони ховаються між будинками і стають зовсім непомітними. Потрібно добре постаратись, щоб на них потрапити.

А є вулиця Джона Леннона, названа в ім'я співака і учасника легендарної групи «Beattles». Багато гостей міста дивуються, що у Львові і така назва! А є вулиця, назву якої чують і починають сміятись. Ріелтори говорять, що клієнти, а особливо чоловіки, не хочуть туди навіть поселятись. Це вулиця Сосенка. Як не дивно, та всі реагують однаково. Також є не менш смішні: Струмок, Шишкова, Тролейбусна, Пшоняна і ще багато-багато інших.

А ще у Львові є вулиці-двори. Наприклад, проїзд Крива Липа. Це прохід між будинками в невеличкий двір, посередині якого росте величезна липа і навколо неї зробили лавочки. Що цікаво: знаходиться він у самому центрі міста, а приїжджі ніколи його не помічають і страшенно дивуються, коли випадково знаходять.

Ось таке це місто, особливе навіть вулицями. Вони, насправді, дуже затишні і романтичні, особливо літом, після дощу, коли спала жара, очистилось повітря і стало свіжо. Добре тоді прогулятись, під звуки скрипки чи саксофону вуличних музикантів, які щедро збагачують нічний Львів. Спробуйте. Ви закохаєтесь...

17.11.2012
Читать комментарии (0)
Рейтинг Оценили
0

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев