Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
novosti
Смотреть инфо »
Другое Форум
Критика

Переваги натуральних наповнювачів матраца

Купівля матраца — справа не така вже й проста, як може здатися на перший погляд. Особливо, якщо врахувати, що сучасний ринок пропонує широкий спектр моделей, що володіють різною жорсткістю, ортопедичними і анатомічними властивостями, виготовлених з використанням самих різноманітних матеріалів і сучасних технологій. Чому найчастіше продавці-консультанти рекомендують купувати моделі ортопедичних матраців, в яких використовуються тільки натуральні матеріали-наповнювачі? Пояснюється це прагненням продати більш дорогий матрац? Чи дійсно у натуральних наповнювачів є якісь особливі властивості, що впливають не тільки на ціну, але на строк і якість служби ортопедичного матраца? Дізнаємося детальніше.

В якості основних натуральних наповнювачів для сучасних ортопедичних матраців використовуються наступні: натуральний латекс, кокосова койра, сизаль, кінський волос, морські водорості.

Натуральний латекс — матеріал, що виготовляється з спіненого соку каучукового дерева Гевея. Він високоеластичний, пружний, помірно-м’який, володіє високими анатомічними властивостями. Для виготовлення одного матраца потрібно близько 200 літрів латексної суміші.

Кокосова койра – натуральний матеріал, що виготовляється з волокон околоплодника кокосового горіха і додає матрацу високий рівень жорсткості. В цілях надання койре додаткової міцності і довговічності, волокна надійно скріплюються між собою за допомогою технології латексації. У поєднанні з м’якими комфортними шарами кокосова койра забезпечує якісну ортопедичну підтримку при середньому рівні жорсткості спальної поверхні.

Кінський волос — натуральний наповнювач для ортопедичних матраців, одержуваний з гриви і хвоста коней. За своїм складом він схожий з шерстю, а за рівнем жорсткості і ортопедичним властивостях близький до кокосової койре.

Сизаль — грубий матеріал, одержуваний з волокон листя дерева Агава. Використовується для виготовлення жорстких ортопедичних матраців.

Морські водорості — матеріал, одержуваний шляхом висушування морської трави і переплетення її в спеціальну кріпильну сітку. Він насичений йодом і іншими корисними мінералами, що містяться в морській воді. Настил з морських водоростей надає поверхні матраца середній рівень жорсткості, і, крім того, дозволяє об’єднати якісну ортопедичну підтримку і ароматерапію, підвищує імунітет людини.

Натуральні наповнювачі для матраців мають різну ступінь жорсткості, виробляються з різноманітної сировини з використанням особливих технологій, але при цьому вони об’єднані набором цінних властивостей, які роблять їх ідеальними для використання в матрацному виробництві.

Насамперед, натуральні наповнювачі екологічно безпечні і гіпоалергенні. Можна бути впевненим, що навіть по закінченні часу ортопедичний матрац з натуральними наповнювачами не стане джерелом токсичних речовин. З цієї причини саме натуральну сировину рекомендується для виготовлення дитячих матраців.

Натуральні матеріали володіють унікальною здатністю протистояти накопичення вологи усередині матраца. Це гарантує підтримку здорового і сприятливого для сну мікроклімату. Здатність натуральних наповнювачів до якісної повітряобміну робить середину матраца «дихаючою». Завдяки цій властивості спальне місце залишиться досить теплим в холодну пору року і прохолодним в спеку. Не можна залишити без уваги антибактеріальні властивості натуральних матеріалів, адже вони не дозволяють різним мікроорганізмам зробити матрац місцем свого проживання. І, нарешті, натуральні наповнювачі володіють чудовою відновлювальної здатністю після регулярного впливу навантаження, вони більш міцні та довговічні.

Витрати на отримання натуральної сировини та вартість виробництва, що дозволяє не тільки зберегти, але і зміцнити його корисні природні властивості, пояснюють високу ціну кінцевого продукту. Проте, ціна — не єдиний чинник, який слід брати до уваги при покупці матраца. Адже вибір матраца — серйозне рішення, яке в довгостроковій перспективі впливає на самопочуття і працездатність людини. А тому, турботу про своє здоров’я краще довірити самій природі, яка подарувала нам високоякісні та унікальні по властивостях матеріали.

30.09.2012
Читать комментарии (0)
Рейтинг Оценили
0

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев