Редакция  Правила сайта Авторы  Проза  Поэзия  Критика  Другое Форум ТОП Комментарии Кандидаты Бездна Гостевая
novosti
Смотреть инфо »
Другое Форум
Критика

Людина — найвища цінність у буддизмі.

Від навчання буддизму і пропаганди Дгарми - один крок до благодійницької діяльності. Вона визначається таким благородним положенням вчення Будди: «Допомагати бідним, підтримувати слабких, приносити ліки хворим, надавати покрив безпритульним і допомогу тим, хто впав у відчай». З цією метою був створений Фонд благодійності, який надає різноманітні послуги безкоштовно.

Лікарня, що працює при Фонді і допомагає мало імущим пацієнтам, щорічно обслуговує понад ЗО тисяч чоловік. Пересувна клініка "Хмара і вода" починалася з одного мікроавтобуса, а зараз їх - 15. Персонал клініки, подібно до того, як хмари і вода обволікають усю землю, охоплює своєю турботою всі куточки Тайваню. Досить сказати, що за рік пересувна клініка надає допомогу 100 тисячам пацієнтів.

Де люди зазнають несподіваного лиха - там фонд благодійності. Фогуаншань надає термінову допомогу тим, хто потерпів від катастроф, природних катаклізмів. "Бригади дружби" регулярно, раз на два тижні, відвідують дитячі будинки, притулки для старих людей, допомагають доглядати хворих, виховувати дітей. У самому Фогуаншані є дитячий будинок і притулок для престарілих.

Ще у 1978 році Сін-юнь відкрив спеціальний будинок для колишніх служителів і співробітників монастиря. "Життя починається і завершується у Фогуаншані" - цей свій девіз просвітлений майстер втілив у відкритті "цвинтаря безсмертя". Кладовище являє собою семиповерховий меморіальний зал, побудований у палацовому стилі і розташований у квітучому саду. На першому поверсі — чотири зали для проведення поховального ритуалу. Другий поверх - це госпіталь для невиліковних хворих, які перебувають в оточенні близьких і рідних. На п'яти верхніх поверхах - 50 тисяч ніш з прахом небіжчиків. Дві тисячі ніш завжди вільні, відкриті для майбутнього людського безсмертя...

Справді, так: слово, сповнене віри й надії, не розсіюється атомарно у просторі космосу, а, навпаки, набуває з роками все більшої сили й повнішого звучання. Чи міг молодий проповідник Сін-юнь до кінця уявити, що мовлене ним чисте, мов лотос, слово через півстоліття лунатиме по всьому світу, відгукнеться весняною радістю у душах мільйонів людей? Сталося саме так. Будда належить світові, Сін-юнь відданий людям...

Майстер Сін-юнь виступив ініціатором створення Міжнародної асоціації світла Будди, яка була заснована в 1992 році в американському місті Лос-Анджелесі. Зерно впало на благодатний грунт: міжнародна асоціація швидко здобула авторитет у всьому світі і сьогодні має понад 100 відділень у різних країнах.

Міжнародна асоціація світла Будди ставить перед собою благородні цілі: пропагувати буддизм на благо всіх людей; створити на планеті "Чисту країну:", співчувати й допомагати людям; завжди дотримуватися заповідей Будди, поєднати воєдино теорію і практику буддизму; розвивати культуру й освіту на міжнародній основі, завжди і скрізь з повагою ставитись до кожної людини.

Людина - найвища цінність у буддизмі. І не випадково такою шаною і вдячністю наділяє буддистський світ майстра Сін-юня. Він обраний почесним доктором Східного уншерситету, почесним президентом Всесвітнього товариства буддистів. Всеіндійська конференція буддистів у 1995 році відзначила Сін-юня високою премією "Будда Ратна" за його великий внесок у систематизацію, модернізацію, гуманізацію й інтернаціоналізацію буддистського вчення.

...Хотілося довше затриматися у храмі, у його музеях, бібліотеках, залах для медитації, але час квапив. Південне нічне небо зарясніло міріадами зірок, а велична статуя Будди золотаво спалахнула у променях прожекторів. Берегиня храму Мань Хуа та киянин Андрій Попик проводжали нас теплими рукостисканнями і добрими напутніми словами. І ми відчували, що прощаємося не назавжди, що где повернемося сюди, на "Чисту Землю", зійдемо у шанобі на Гору світла Будди...

Источник ремонт фотоаппаратов canon.

Спонсор статьи: загранпаспорт, курсы английского.

24.07.2012
Читать комментарии (0)
Рейтинг Оценили
0

Вот проблема с этими творческими людьми: они всегда желают быть композиторами, художниками и писателями.
В результате производством труб большого диаметра занимаются бездарности. (с)Рома Воронежский

"Пииты - будьте хорошими людьми! Берегите лес и бумагу - пишите в сети!"

"Книги - это кино для умных"

"Автор умер - но критик всё ещё жив".

"Рукописи не горят - но, в основном, не тонут" (с)

КОММЕНТАРИИ

Зарегистрируйтесь чтобы прокомментировать
 

Art magazine Проза

Сайт группировки СТАН Давление света

Веб-каталог «Культурна Україна»

Літературний клуб МАРУСЯ

Буквоид

Редакция       Реклама и сотрудничество
© Все права на произведения принадлежат их авторам.
© Nvc

Свадебные торты на заказ Киев